Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Hotele w polsce a czystość

meble

Wizyt: 18548
Strona Główna
Księga Gości
0
Dodaj do Księgi2015
Luty
2014
Grudzień
Październik


naszemeble

Dodaj do Ulubionych
20:14:01 13/10/2014

Hotele w polsce a czystość

Czy macie jakieś pensjonat, do których lubicie jeździć? Ja indywidualnie nie mam sprecyzowanej marki, natomiast spotkałam się z sieciówkami, które oferują bardzo dobry standard za niskie pieniądze. Dla mnie osobiście najważniejsze jest to by było czysto w pokoju. Meble hotelowe nie powinny być zniszczone i brudne, bo to zaraz bardzo duży minus. Pokój jak pokój, oczywiście nic specjalnego nie zobaczymy w standardzie. Chyba , że weźmiemy pokój typu apartament, to możemy oczekiwać czegoś ekstra.

Jednak wszystko zależy od opłat. Na internecie możemy odnaleźć interesująco cenowo oferty. Ja sama często jeżdżąc w delegacje rezerwuję takie oferty. na przykład ostatnim czasem zakupiłam dwu dniowy pobyt w Poznaniu w Sheratonie ze śniadaniem za 650 złotych dla 2 osób. Nie mówcie, że nie jest to promocja. Dlatego coraz większa liczba osób szuka ofert w Internecie. Ostatnim czasem również bardzo sławne stało się rezerwowanie wakacji online ale nie przez biura podróży tylko we własnym zakresie. Sprawdzamy jakość hotelu przez opinie, rezerwujemy bilety lotnicze, hotel w wybranym kraju i lecimy pomijając prowizję biura. Takich ofert jest bardzo dużo i coraz większa liczba osób z nich korzysta. Na świecie jest wiele sieciówek takich jak Sheraton., Hilton Sofitel, które trzymają standard usług i jakość pokoi , a dodatkowo jedzenia. Ceny w nich może są troszkę wyższe, ale jeżeli już chcemy mieć czysto i schludnie. Tam na pewno nie będziemy mieli zastrzeżeniem co do jakości oferowanych usług.


Głosuj (0)

danielpilch
[Powrót]
Komentuj