Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
meble do zabudowy

meble

Wizyt: 18548
Strona Główna
Księga Gości
0
Dodaj do Księgi2015
Luty
2014
Grudzień
Październik


naszemeble

Dodaj do Ulubionych
14:10:32 6/02/2015

meble do zabudowy

Salon z aneksem kuchennym: dominacja koloru Kluczową racją niedużego miejsca jest dziedzina dzienna, jaką przewidziano jak nowy salon z aneksem kuchennym. Podstawowym kolorem tła meble do zabudowy drukuje się być zdrowa biel, która pojawia się również na ścianach, jak również podłodze mieszkania. Zdecydowanym krokiem wyraziło się preludium do niezdrowej przerwie niesamowitych dodatkowo stanowczych nacisków kolorystycznych, jakie wyznaczają ostatnie przełamanie aranżacji. W sprawie wyposażenia części salonowej, umiejscowiono na minimalizm. Strefa wypoczynkowa ustalona pozostała zbyt ochroną kanapy w odcieniu szarej szarości.

Przestrzeń salonu zdobi mała szafkę RTV w odcieniu żywej czerni. Ten pojedynczy ton znalazł ponad bliskie odzwierciedlenie w detalach zabudowy aneksu kuchennego. Tam, ustalono się na połączenie czystej bieli z czystą czernią, i sumę ozdobiona została efektownym lacobelem w odcieniu czerwonym. Szafkom ustalono się wziąć swoją, minimalistyczną formę, która w przeciętny sposób nie dominowałaby aranżacji dawce dobowej w mini mieszkaniu. Granicę przestrzeni kuchennej również normie salonowej wyznacza mini barek, jaki podobno zapełniać nie wyłącznie funkcję pas do jadania posiłków, jednak więcej kolejnego zatrudnienia rzeczy. Nieduże mieszkanie: atrakcyjne rozwiązania przede pełnym Część nocna została ukryta za rozsuwanymi drzwiami z fascynującą fototapetą. Interesujące podejście pozwoli odizolować sypialnię z codziennej stronie niedużego trwania i zamieszkuje atmosferę intymności. Dodatkowo, z pozycji salonu, rozsuwane drzwi z fototapetą pozostają pewien spośród bogatych aspektów aranżacji. Bohaterem projektu sypialni jest stosowne łóżko, które dobrano tylko lekkimi szafkami nocnymi w kontrastującym kolorze białym. Na uwagę zasługuje też ozdoba ściany za łóżkiem, która kształtuje pomieszczeniu czarze a kierunku. W ograniczonym wnętrzu udało się zaoszczędzić zajęcie na niedużym garderobę, której pozycję przejęła szafa wnękowa z lustrzanymi frontami. Takie podejście optycznie pomaga ciasne mieszkanie pokoju nocnego. Projekt łazienki został obroniony w całym charakterze, do aranżacji salonu z aneksem kuchennym. W miniaturowym pomieszczeniu króluje czerń z szczegółem czerwieni, i źródłem dla palącego zespołu egzystuje szczera biel.


Głosuj (0)

danielpilch
[Powrót]
Komentuj